Geils Funeral Home provides funeral home services to the Chicagoland Polish community. Please see below for more details in Polish. Please excuse our grammar and punctuation.

Usługi pogrzebowe

Dom pogrzebowy Geils w Bensenville i Wood Dale, IL świadczy usługi pogrzebowe od ponad 100 lat, obsługując zachodnie przedmieścia Chicago, IL. Mamy dwie lokalizacje, które lepiej służą Ci w potrzebie.

Rozumiemy twój smutek
W trudnym okresie żałoby możesz liczyć na pomoc naszych pracowników we wszystkich aspektach planowania pogrzebu. Postaramy się, abyś czuł się najbardziej komfortowo w tym trudnym procesie. Nasz pełen współczucia personel jest oddany pomocy klientom ze wszystkich środowisk etnicznych i religijnych.

Geils Funeral Home zapewnia:

Usługi tradycyjne
Wstępnie zaplanowane pogrzeby
Planowanie wstępne
Usługi dla wszystkich wyznań
Usługi kremacyjne
Planowanie pogrzebu nie jest łatwym zadaniem. Możesz śmiało pozwolić nam, abyśmy uszanowali życzenia twojej rodziny. Wierzymy, że stworzyliśmy ciche i wygodne środowisko, w którym ty i twoja rodzina możecie świętować i pamiętać życie ukochanej osoby w spokoju.

DOTYKAJ
Dziękujemy za odwiedzenie internetowego domu Geils Funeral w Bensenville and Wood Dale, IL. W tych trudnych czasach możesz nam zaufać w ostatecznym odpoczynku ukochanej osoby. Oferujemy kompletne rozwiązania pogrzebowe, w tym kremacje i pochówki. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.