Polski Funeral Home

ZAPRASZAMY DO Geils Funeral Home
White crossGeils Funeral Home w Bensenville i Wood Dale, IL świadczy usługi pogrzebowe na ponad 100 lat, służąc na zachodnich przedmieściach Chicago, IL. Mamy dwa miejsca, aby służyć Ci lepiej w godzinie potrzeby.

Rozumiemy Grief
W trudnym okresie żałoby, możesz liczyć na nas, aby pomóc we wszystkich aspektach planowania pogrzebu. Dołożymy proces wygodne i szacunku dla Ciebie. Nasz współczucia personel zajmuje się pomagać klientom wszystkich grup etnicznych i religijnych.

Geils Funeral Home Zapewnia:
biały krzyż
Zaplanowane Pogrzeby
Planowanie wstępne
Usługi dla wszystkich wyznań
Usługi tradycyjne i kremacyjne
Pogrzeb planowanie nie jest zadaniem łatwym. Można śmiało pozwolić nam możliwość honorowania życzenia swojej rodziny. Wierzymy, że udało nam się stworzyć spokojną i komfortową atmosferę, w której ty i twoja rodzina świętować i wspominać życie ukochanej osoby w pokoju.

 

Pokolenia DOŚWIADCZENIA

Kobieta gospodarstwa kwiat w pobliżu trumnyGeils Funeral Home w Bensenville i Wood Dale, IL jest będąca własnością firmy, która jest licencjonowana, składy, certyfikowane i ubezpieczone do ochrony i spokoju. Nasze motto to “Rodzina własnością i eksploatowane od 1898 roku; pięć pokoleń pracy społecznej … tradycja danego Geils ‘. “Przez ponad 100 lat, mamy pod opieką usługi pogrzebowe dla rodzin w Bensenville, Wood Dale, Itasca i na całym terenie Chicago.

Nasz zespół Członkowie:
Jim Geils – Licencjonowany Funeral Director & balsamisty

Jim jest czwarta generacja licencji pogrzebowy i balsamisty. Ukończył Worsham Nauki grobowego College w 1978 roku. Jim została przeznaczona na wspieranie rodzin w czasie ich najtrudniejszym czasie na więcej niż 34 lat. On i jego żona, Debbie, mają dwoje dzieci, Monica i Gina i przebywania w Bensenville.

Eric Urbaniak – Licencjonowany Funeral Director & balsamisty

Eric ukończył Worsham College w 1997 r. i ma ponad 20 lat zawodowej służby w branży pogrzebowej. Pracuje jako licencjonowany pogrzebowego i balsamisty z Geils Funeral Home od ponad 10 lat. On i jego rodzina obecnie mieszka w Chicago.

Monica Geils – Licencjonowany Dyrektor Funeral & balsamisty Uczeń; Doradca Planowania Rodziny

Monica jest piąta generacja licencjonowanych pogrzebowych w rodzinie Geils i pragnie pójść w ślady swojej rodziny, aby kontynuować “Geils Tradycja”. Ukończyła Worsham College w 2013 roku i West Virginia University w 2010 roku z BS w Forensic i dochodzeniowych Nauk. Wraz z bycia uczniem pogrzeb Monica jest również zastępca Koroner z Urzędu Rock County koronera.

Urszula Gaduła – Asystent pogrzebowe

“Mowimy po polsku.” – Urszula pracuje z Geils Funeral Home jako asystent pogrzebowym, gdzie od 2008 r. jest biegły w języku polskim i angielskim dostępna jest ona (630-776-1378), aby pomóc naszym rodzinom w ich czasie potrzeby lub przed śmiercią ich ukochanej osoby.

 

Bądź w kontakcie
Dziękujemy za wizytę w domu online Geils Funeral Home w Bensenville i Wood Dale, IL. W tym trudnym czasie, którym możesz ufać nam końcowej reszty twojego bliskiego. Zapewniamy kompleksowe usługi aranżacji pogrzeb kremacji i pochówku tym. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.